Ludoteka.comLudoteka.com

Español
Euskaraz
English
Français

1182 jokalari konektaturik

TxapelketakTxapelketak


Txapelketa sistemaren informazioa

Ludotekan joko askotako txapelketak jokatzen dira egunero. Txapelketek ez dute mugarik partehartzaile kopuruari dagokionez.


 

Jokoa

 

 

Txapelketa

Izena eman dutenak

 

Ordutegia

Partxis

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Cubilete CDXXX

276

 

SF: Al 19, 20:00-24:00
BF: Ar 20, 22:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Eskoba

Ludo+

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Barrer Para Casa CDXXII

193

 

SF: Al 19, 22:00-00:30
BF: Ar 20, 23:15 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Backgammon

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Tavla CCCIV

49

Txapelketako izen ematea

SF: Ar 20, 15:30-16:20
BF: Ar 20, 16:40 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Seikoak

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Castillo de Naipes CDXXIII

175

Txapelketako izen ematea

SF: Ar 20, 18:00-19:30
BF: Ar 20, 20:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Connect6

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Eslabón CDXXVI

19

Txapelketako izen ematea

SF: Ar 20, 19:00-19:30
BF: Ar 20, 19:55 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Txintxon

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Reenganchados CDXXXII

418

Txapelketako izen ematea

SF: Ar 20, 20:00-24:00
BF: Az 21, 22:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Tute

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Tú Te Callas CDXII

225

Txapelketako izen ematea

SF: Ar 20, 20:30-22:00
BF: Ar 20, 22:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Dama Espainiarrak

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Encrucijada CDXXVI

25

Txapelketako izen ematea

SF: Ar 20, 21:00-21:35
BF: Ar 20, 22:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Tute kabron

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Puñetero CDXVIII

92

Txapelketako izen ematea

SF: Ar 20, 21:30-23:30
BF: Az 21, 22:15 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Remigio

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Escalera de Color CDXXVI

220

Txapelketako izen ematea

SF: Ar 20, 22:00-24:00
BF: Az 21, 23:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Butifarra

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

San Vicenç CDXXII

20

Txapelketako izen ematea

Ar 20,22:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Ekintza lerroak

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Link Up CD

14

Txapelketako izen ematea

Ar 20,23:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Truko

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Real Envido CDXXVI

40

Txapelketako izen ematea

Ar 20,23:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Partxis

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Quiero un Cinco CCCIII

157

Txapelketako izen ematea

SF: Az 21, 11:30-13:30
BF: Og 22, 12:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Julepe

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Segundo Plato CDXXIII

71

Txapelketako izen ematea

SF: Az 21, 15:30-16:30
BF: Az 21, 17:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Zazpi t'erdi

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Me Planto CDXI

84

Txapelketako izen ematea

Az 21,18:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Xake

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Enroque CDXXVII

24

Txapelketako izen ematea

SF: Az 21, 19:00-19:45
BF: Az 21, 20:10 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Taldekako partxisa

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Arcoíris CDXXXIV

387

Txapelketako izen ematea

SF: Az 21, 20:00-24:00
BF: Og 22, 22:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Poker Texas Holdem

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Rocky Mountains CDII

75

Txapelketako izen ematea

SF: Az 21, 20:30-22:00
BF: Az 21, 23:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Hex

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Colmena CDXXIII

12

Txapelketako izen ematea

Az 21,21:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Giñote

Ludo+

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Cachirulo CDXXVI

44

Txapelketako izen ematea

SF: Az 21, 21:30-23:00
BF: Az 21, 23:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Mus 8 erregetara

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Punto y Miedo CDXIV

53

Txapelketako izen ematea

SF: Az 21, 22:00-23:00
BF: Az 21, 23:20 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Domino bikoteka

Ludo+

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Serpiente CDXXXI

161

Txapelketako izen ematea

SF: Az 21, 22:30-00:30
BF: Og 22, 23:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Wari

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Sowing CDXXVII

16

Txapelketako izen ematea

Az 21,23:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Potxa

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Para Ti La Baza Tonta CDXI

63

Txapelketako izen ematea

Az 21,23:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Txintxon

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Menos Diez CDXII

188

Txapelketako izen ematea

SF: Og 22, 11:30-12:40
BF: Og 22, 13:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Scopa

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Piamonte CDXXVI

65

Txapelketako izen ematea

SF: Og 22, 15:30-16:30
BF: Og 22, 16:50 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Potxa

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Arrastre CDXXVIII

92

Txapelketako izen ematea

SF: Og 22, 18:00-20:00
BF: Og 22, 20:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Lotu bost

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Gomoku CDXXIII

16

Txapelketako izen ematea

Og 22,19:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Lehendakari

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Dos de Oros CDXXIX

55

Txapelketako izen ematea

SF: Og 22, 20:00-22:00
BF: Og 22, 22:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Backgammon

Libre

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Doble Seis CDXXXI

41

Txapelketako izen ematea

SF: Og 22, 20:30-22:15
BF: Og 22, 23:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Nazioarteko Damak

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Diagonal CDXI

9

Txapelketako izen ematea

Og 22,21:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Barrikada

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Maleficio CDXXIV

25

Txapelketako izen ematea

SF: Og 22, 21:30-23:15
BF: Or 23, 22:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Remigio

Ludo+

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

JotaQuKa CDV

209

Txapelketako izen ematea

SF: Og 22, 22:00-23:15
BF: Or 23, 00:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Partxis

Ludo+

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Correketekomo CDXXIII

235

Txapelketako izen ematea

SF: Og 22, 22:30-00:30
BF: Or 23, 23:15 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Checkers

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

The Crown CCCIV

13

Txapelketako izen ematea

Og 22,23:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Domino bakarka

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Tranque CCCIII

131

Txapelketako izen ematea

SF: Og 22, 23:30-01:30
BF: Or 23, 23:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Eskoba

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Abaco CDXIV

129

Txapelketako izen ematea

SF: Or 23, 11:30-12:30
BF: Or 23, 13:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Briska

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Pintan Bastos CDXXV

57

Txapelketako izen ematea

SF: Or 23, 15:30-16:30
BF: Or 23, 16:50 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Dadorik gabeko partxisa

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

El Encierro CDIX

18

Txapelketako izen ematea

Or 23,18:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Quarto

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

4x4 CDXI

12

Txapelketako izen ematea

Or 23,19:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Cuatrola

Ludo+

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Las Cuatro Bazas CDXXVII

99

Txapelketako izen ematea

SF: Or 23, 20:00-21:30
BF: Or 23, 22:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Poker Texas Holdem

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

La Timba de los Viernes CDIV

81

Txapelketako izen ematea

SF: Or 23, 20:30-23:15
BF: Lr 24, 00:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Truc

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Envide La Falta CDXI

22

Txapelketako izen ematea

SF: Or 23, 21:30-22:50
BF: Or 23, 23:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Txintxon

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Ligando Mucho CDX

149

Txapelketako izen ematea

Or 23,22:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Taldekako partxisa

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Laberinto CCCIII

187

Txapelketako izen ematea

Or 23,22:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Havannah

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Ring Bridge CDXII

10

Txapelketako izen ematea

Or 23,23:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Truko

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Espadilla CDXXIV

35

Txapelketako izen ematea

Or 23,23:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Tute

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Achique CCCV

119

Txapelketako izen ematea

SF: Lr 24, 11:30-12:30
BF: Lr 24, 13:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Partxis

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Todos Contra Todos CDXIII

154

Txapelketako izen ematea

Lr 24,18:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Seiko kabroiak

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Diavolo CDXII

83

Txapelketako izen ematea

SF: Lr 24, 19:00-20:00
BF: Lr 24, 20:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Sueca

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Bandeira CCCIII

30

Txapelketako izen ematea

Lr 24,20:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Barrikada

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Emboscada CDXIII

33

Txapelketako izen ematea

SF: Lr 24, 21:00-22:00
BF: Lr 24, 22:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Enkanteko tutea

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

No Pintas Nada CDXXIII

74

Txapelketako izen ematea

SF: Lr 24, 21:30-23:30
BF: Ig 25, 00:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Julepe

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Atocateja CCCIII

56

Txapelketako izen ematea

Lr 24,22:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Taldekako partxisa

Ludo+

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Mekedoencasa CDXI

234

Txapelketako izen ematea

SF: Lr 24, 22:30-24:00
BF: Ig 25, 00:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Remigio

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Descartes CCCIII

127

Txapelketako izen ematea

Lr 24,23:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Tute kabron

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

A Cara Perro CCCIII

40

Txapelketako izen ematea

Lr 24,23:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Seikoak

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Tobogán CCCVI

112

Txapelketako izen ematea

SF: Ig 25, 11:30-12:30
BF: Ig 25, 13:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Adierazten diren orduak, Espainiako ordutegian oinarritzen dira (UTC +2). Egungo data eta ordua: 2019-Abuztua-20, 14:10

 

Jokoa

 

Txapelketa

Jok. kop.

 

Irabazlea

 

Zazpi t'erdi

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

No Te Pases CCCIV

67

 

Abu-20

Taldekako partxisa

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Tutti Frutti CDXIV

121

 

Abu-19

Enkanteko tutea

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

La Puja CCCII

39

 

Abu-19

Domino bakarka

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Solisombra CDXIV

105

 

Abu-19

Tute

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Las Cuarenta CDXXX

205

 

Abu-18

Cephalopod

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Tentáculos CDIX

9

 

Abu-19

Potxa

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Pim Pam Pum CDXIII

50

 

Abu-19

Mus 4 erregetara

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Pacharán CDXXIII

30

 

Abu-19

Dama Turkiarrak

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Topkapi CDXI

2

 

Abu-19

Lotu lau

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Tiralíneas CDXXIII

12

 

Abu-19

Golfo

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Trabuco CDXI

23

 

Abu-19

Tute habaneroa

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Daiquiri CDXIV

57

 

Abu-19

Domino bikoteka

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Remolino CCCII

74

 

Abu-18

Truko

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Florido CDIX

21

 

Abu-18

Lehendakari

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Aquí Mando Yo CDX

39

 

Abu-18

Truc

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Joc Fora CDXXII

15

 

Abu-18

Zazpi t'erdi

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

La Banca CDXXX

127

 

Abu-18

Txintxon

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Sin Comodines CDXXIV

176

 

Abu-18

Domino bakarka

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Sin Blanca CDXXIX

198

 

Abu-17

Hizki zopa

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Cazapalabras CDXIX

25

 

Abu-18

Mus 8 erregetara

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Café, Copa y Puro CDXXX

59

 

Abu-18

Poker Texas Holdem

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Full House CDII

49

 

Abu-18

Partxis

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Ruleta Rusa CDXI

75

 

Abu-18

Eskoba

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

El Velo CDXXX

142

 

Abu-17

Seikoak

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Tobogán CCCV

84

 

Abu-18

Taldekako partxisa

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Mekedoencasa CDX

166

 

Abu-17

Remigio

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Descartes CCCII

94

 

Abu-17

Enkanteko tutea

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

No Pintas Nada CDXXII

60

 

Abu-17

Tute kabron

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

A Cara Perro CCCII

31

 

Abu-17

Barrikada

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Emboscada CDXII

24

 

Abu-17

Julepe

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Atocateja CCCII

30

 

Abu-17

Sueca

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Bandeira CCCII

18

 

Abu-17

Seiko kabroiak

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Diavolo CDXI

56

 

Abu-17

Partxis

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Todos Contra Todos CDXII

95

 

Abu-17

Tute

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Achique CCCIV

90

 

Abu-17

Taldekako partxisa

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Laberinto CCCII

124

 

Abu-16

Poker Texas Holdem

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

La Timba de los Viernes CDIII

68

 

Abu-16

Domino bakarka

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Tranque CCCII

92

 

Abu-15

Truko

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Espadilla CDXXIII

15

 

Abu-16

Txintxon

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Ligando Mucho CDIX

98

 

Abu-16

Truc

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Envide La Falta CDX

9

 

Abu-16

Havannah

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Ring Bridge CDXI

5

 

Abu-16

Partxis

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Correketekomo CDXXII

169

 

Abu-15

Barrikada

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Maleficio CDXXIII

16

 

Abu-15

Cuatrola

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Las Cuatro Bazas CDXXVI

72

 

Abu-16

Dadorik gabeko partxisa

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

El Encierro CDVIII

11

 

Abu-16

Quarto

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

4x4 CDX

7

 

Abu-16

Briska

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Pintan Bastos CDXXIV

44

 

Abu-16

Eskoba

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Abaco CDXIII

86

 

Abu-16

Remigio

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

JotaQuKa CDIV

157

 

Abu-15

Domino bikoteka

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Serpiente CDXXX

112

 

Abu-14

Backgammon

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Doble Seis CDXXX

37

 

Abu-15

Checkers

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

The Crown CCCIII

4

 

Abu-15

Lehendakari

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Dos de Oros CDXXVIII

43

 

Abu-15

Taldekako partxisa

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Arcoíris CDXXXIII

299

 

Abu-14

Potxa

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Arrastre CDXXVII

75

 

Abu-15

Nazioarteko Damak

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Diagonal CDX

0

 

Abu-15

Lotu bost

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Gomoku CDXXII

6

 

Abu-15

Scopa

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Piamonte CDXXV

37

 

Abu-15

Txintxon

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Menos Diez CDXI

128

 

Abu-15

Partxis

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Quiero un Cinco CCCII

85

 

Abu-14

Potxa

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Para Ti La Baza Tonta CDX

34

 

Abu-14

Poker Texas Holdem

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Rocky Mountains CDI

58

 

Abu-14

Remigio

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Escalera de Color CDXXV

178

 

Abu-13

Mus 8 erregetara

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Punto y Miedo CDXIII

29

 

Abu-14

Wari

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Sowing CDXXVI

7

 

Abu-14

Giñote

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Cachirulo CDXXV

30

 

Abu-14

Tute kabron

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Puñetero CDXVII

74

 

Abu-13

Txintxon

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Reenganchados CDXXXI

332

 

Abu-13

Hex

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Colmena CDXXII

7

 

Abu-14

Xake

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Enroque CDXXVI

12

 

Abu-14

Zazpi t'erdi

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Me Planto CDX

40

 

Abu-14

Julepe

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Segundo Plato CDXXII

47

 

Abu-14

Truko

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Real Envido CDXXV

14

 

Abu-13

Butifarra

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

San Vicenç CDXXI

9

 

Abu-13

Ekintza lerroak

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Link Up CCCXCIX

6

 

Abu-13

Tute

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Tú Te Callas CDXI

157

 

Abu-13

Dama Espainiarrak

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Encrucijada CDXXV

13

 

Abu-13

Seikoak

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Castillo de Naipes CDXXII

112

 

Abu-13

Connect6

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Eslabón CDXXV

11

 

Abu-13

Backgammon

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Tavla CCCIII

26

 

Abu-13

Copyright © 2001-2019 Ludoteka.com  Jokosare S.L.  Eskubide guztiak erreserbatuak - Lege-oharra